Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - auto i k soukromým účelům

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - auto i k soukromým účelům

Náplň práce

Hledáme obchodníky tělem i duší.
Obchodníky, kteří chtějí být pány vlastního času a svoje aktivity si dokáží efektivně plánovat.

Vaším prodejním artiklem budou zakázky ve stavebnicvtví, nicméně technické vzdělání není třeba. VŠE VÁS NAUČÍME.

Nemusíte být denně na kanceláři. Práci lze vykonávat z domu a cesty si plánujete sami.

Do vody Vás rozhodně nehodíme!
V začátcích dostanete intenzivní zaškolení jak do produktu, tak do obchodních taktik a po celou dobu Vaší práce budete mít podporu od Vašeho vedoucího a trenéra.

NABÍZÍME SOLIDNÍ FIXNÍ MZDU A NEOMEZENÉ PROVIZE.

Požadavky

- samostatnost
- obchodního ducha
- komunikativnost
- zaměření na výsledky
- stavební vzdělání výhodou, nikoli však podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Automobil i k soukromým účelům Neomezené provize Solidní fixní mzda Kurzy a školení Flexibilní pracovní doba Notebook Mobilní telefon Home Office Stravenky
  • Místo pracoviště: Jihlava