Nabídka práce > PRÁCE NA ODDĚLENÍ EXPEDICE

PRÁCE NA ODDĚLENÍ EXPEDICE

Náplň práce

Hledáme pracovníka expedice. Člověka se smyslem pro pořádek, který se nebojí administrativy a má organizační schopnosti a nebojí se je použít.

Co bude náplní Vaší práce?

- budete přijímat hotové výrobky a organizovat jejich uložení ve skladě
- povedete evidenci o stavech výrobků ve skladech
- budete provádět inventury hotových výrobků
- zajišťovat avizaci nakládek, expedici výrobků a plynulý chod nakládky na interních a externích skladech včetně vyhotovení expedičních dokladů
- řešit celní problematiku při dovozu a vývozu zboží
- budete se podílet na výběru dopravců, koordinaci jejich příjezdu podle oken pro nakládku a budete provádět optimalizaci nakládek

Požadavky

- SŠ vzdělání + praxe v administrativě
- znalost anglického jazyka na úrovni B1 a ochota se dále vzdělávat
- znalost MS Office
- orientace v celní problematice/Intrastat výhodou
- komunikační dovednosti, plánování, samostatnost
- řidičský průkaz sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 22000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti * dovolenou v délce 5 týdnů * 13. mzda na základě výsledků firmy * stravenky * kafeterie * penzijní/životní pojištění * přátelské a neformální pracovní prostředí * další jazykové a odborné vzdě
  • Místo pracoviště: Třebíč