Nabídka práce > HR administrátor - zkrácený úvazek

HR administrátor - zkrácený úvazek

Náplň práce

Pro menší zahraniční společnost hledáme zodpovědného, administrativně zdatného, komunikativního člověka s dobrou znalostí angličtiny. Máte alespoň roční zkušenost v oblasti personalistky? Pak se nám přihlaste na pozici

kde budete:
* zodpovídat za pracovně-právní agendu (příprava smluv, evidence dovolené, nemocenské, nepřítomnosti, atd.)
* evidovat a aktualizovat osobní spisy
* komunikovat s externími partnery (personální agentury, úřady, atd.)
* participovat na výběrových řízeních nových pracovníků
* zajistit onboarding nových zaměstnanců
* zodpovídat za aktualizaci vzdělávacího plánů
* řídit školení zaměstnanců
* reporting vedení společnosti
* řešení ad hod vzniklých situací

Požadavky

Jako ideální kandidát byste měl/a:
* mít min. SŠ vzdělání
* umět skvěle anglicky (pro komunikaci s kolegy i zahraničním vedením)
* znát HR procesy (recruitment, onboarding, pracovně-právní dokumentace, vzdělávací plány, atd) a příslušnou legislativu (Zákoník práce)
* mít alespoň roční zkušenost v oblasti personalistky
* být komunikativní, asertivní, pečlivý/á
* být administrativně schopný/á, umět mít ve věcech pořádek a organizaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: * stravenky * 6 hod pracovní dobu * jazykové kurzy * týden dovolené navíc * příspěvek na vzdělávání a další.
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav