Nabídka práce > MECHANIK/ SEŘIZOVAČ ÚDRŽBY| START UP| 29 000 Kč/ měs.

MECHANIK/ SEŘIZOVAČ ÚDRŽBY| START UP| 29 000 Kč/ měs.

Náplň práce

Hledáme MECHANIKA/ SEŘIZOVAČE ÚDRŽBY, který/-á se nebojí rozjet nový projekt v mostecké průmyslové zóně!

Hledáme kandidáty/ky na pozici MECHANIK ÚDRŽBY!

- Seřizování a mechanická údržba výrobních zařízení
- Provádění plánovaných a operativních údržbářských prací
- Správa a objednávky náhradních dílů
- Rozjezd a nastavení nových výrobních zařízení
- Vypracování metodických postupů údržby

Požadavky

Koho hledáme na pozici STROJNÍ MECHANIK ÚDRŽBY?

- SOU/ SŠ strojního zaměření
- 3 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Zodpovědný a pečlivý přístup
- Práce ve směnném provoze (po rozjezdu 3 směnný provoz)
- Ochota zaškolení ve fungujícím závodě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 29000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Jelikož jsme teprve na začátku, tak na benefitech se nyní stále pracuje... Co Vám můžeme zaručit je 10% finanční bonus k výplatě, stravenky a 25 dní dovolené :)
  • Místo pracoviště: Most