Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR / MANAŽER

PROJEKTOVÝ INŽENÝR / MANAŽER

Náplň práce

Menší nadnárodní automotive společnost hledá do svého týmu Projektového inženýra (junior) nebo Projektového Manažera (zkušeného matadora). Rozhodně vítáme technicky zdatného člověka z automotive, protože tahle práce není jen o koordinaci projektu, ale také o tom, že budete trávit hodně času s lidmi ve výrobě a podílet se na řešení náběhu nové výroby.

Vaším úkolem bude:
- koordinace technických řešení při náběhu nových projektů
- zodpovědnost za časovou linku projektů a dodržování stanovených termínů
- posouzení vyrobitelnosti, podklady pro cenové nabídky
- komunikace se zákazníky a implementace jejich požadavků do výrobního procesu
- spolupráce s oddělením nákupu, komunikace s dodavateli
- participace na vzorkování, analýza, korekce a příprava na sériovou výrobu
- řízení technické dokumentace

Dojezdové lokality: okres Třebíč / Moravské Budějovice / Jindřichův Hradec

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- plynulá AJ nebo NJ slovem i písmem
- min. 2 roky zkušeností v automotive
- technická orientace: vstřikování plastů, konstrukce vstřikovacích forem
- znalosti metod kvality výhodou
- čtení technické dokumentace (výkresy)
- komunikativní osobnost!
- samostatnost, proaktivní přístup
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení k jednání dle zkušeností - individuální odměny - týden dovolená navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - mobil, notebook - možnosti dalšího jazykového vzdělávání - firemní akce a další
  • Místo pracoviště: Dačice