Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - FMCG (Vysočina)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - FMCG (Vysočina)

Náplň práce

Máš blízko ke zvířecím mazlíčkům? Obchodní zkušenosti ti nechybí? V případě úspěchu se ti otevře výborná pracovní příležitost ve společnosti, pro kterou je důležité, jak se zaměstnanci ve firmě cítí a jak se jim daří.
Hledáme kandidáta, který má zkušenosti z oblasti Pharma, Veterinary, nebo Nutrition.

Vaší náplní práce bude:
- komunikace s klienty v terénu, Vaším klientem budou veterináři a odborníci na výživu pro psy a kočky
- odpovědnost za plnění obchodních plánů
- poradenství pro specialisty v daném oboru
- prezentace novinek, speciálních produktů
- implementace marketingových aktivit v praxi
- sledování trendů
- budování značky a povědomí o společnosti

Požadavky

- min. bakalářské vzdělání
- vzdělání v oblasti veterinářství, zdravotnictví výhodou
- min. 2 roky zkušenost na obchodní pozici v oblasti veterinářství, farmacie, nebo výživy a potravin
- komunikativní znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz
- obchodní a týmový duch
- vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - kvartální a roční bonusy - služební automobil - sick days - Multisport karta - stravenky - sleva na produkty společnosti - mobil, notebook, tablet
  • Místo pracoviště: Jihlava