Nabídka práce > Seřizovač vstřikovacích lisů, Ostrava

Seřizovač vstřikovacích lisů, Ostrava

Náplň práce

Spousta benefitů a práce přímo v Ostravě? Využijte čas na změnu a reagujte na naši nabídku Seřizovače vstřikovacích lisů!

Náplň práce:
- nastavení strojů a zařízení pro vstřikování plastů
- opravy a evidence údržby strojů (vč. evidence náhradních dílů)
- spolupráce s oddělením kvality, výroby, logistiky

Požadavky

- SŠ/SOU technického oboru
- praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost AJ výhodou, nikoli podmínkou
- znalost procesu zpracování plastů
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- zodpovědnost, samostatnost, orientace na kvalitu provedení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - flexipasy - jazykové kurzy - odměny v rámci zlepšovacích návrhů
  • Místo pracoviště: Ostrava