Nabídka práce > TISKAŘ|VÝKONNOSTNÍ PRÉMIE + PŘÍPLATKY ZA PŘESČAS|AŽ 45 000 KČ|

TISKAŘ|VÝKONNOSTNÍ PRÉMIE + PŘÍPLATKY ZA PŘESČAS|AŽ 45 000 KČ|

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chcete pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a více barevné stroje a nevadí Vám 12 hodinové pracovní směny, zahrneme Vás velmi zajímavou mzdou a s tím spojenými příplatky a výkonnostními prémiemi.

Právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "TISKAŘ|VÝKONOSTNÍ PRÉMIE|AŽ 45 000 KČ|".

Pracovní náplň:

* obsluha a seřizování tiskařského stroje
* zajištění výroby dle výrobního příkazu
* dodržování standardů kvality výroby
* dodržování výrobních a technologických postupů
* údržba technického vybavení

Požadavky

* SOU polygrafické, vyučení v oboru tiskař nebo jiné odpovídající vzdělání v oboru polygrafie
* zkušenosti na čtyř a vícebarevných tiskařských strojích
* ochota pracovat ve 12 hodinovém směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 22 dní dovolené * moderní pracovní prostředí včetně strojů * jazykové kurzy * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek k narození dítěte * společné firemní akce * moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek