Nabídka práce > Koordinátor s POLŠTINOU

Koordinátor s POLŠTINOU

Náplň práce

Mluvíš polsky a zajímáš se o HR? Baví tě práce v terénu namísto sezení v kanceláři? Hledáme projektového koordinátora a právě Ty můžeš být tím, koho potřebujeme! Přidej se k nám!

Co budeš přes den dělat:
- vyhledávat zaměstnance zejména na dělnické pozice na polském trhu
- tvořit inzeráty
- komunikovat s uchazeči přes facebook
- vést osobní pohovory
- komunikovat s úřady práce
- pomáhat zaměstnancům při nástupu do firmy
- řešit administrativní úkoly spojené s péčí o zaměstnance
- koordinovat zaměstnance na směnách ve firmě

Nástup možný ihned.
Flexibilní pracovní doba.
Mzda 30 - 35 000 Kč v hrubém.

Požadavky

- znalost polštiny a češtiny na pokročilé úrovni je nutností
- výborné vyjednávací dovednosti
- vysoká míra flexibility (časová, prostorová)
- zkušenosti na pozici koordinátora/náboráře velkou výhodou!
- ŘP skupiny B a vlastní automobil

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční bonusy závislé na výkonu - 26 dní volna ročně - 2 sick days - stravenky 80 Kč/den - cafeterie v hodnotě 1000-1200 Kč/měsíc - mobil k soukromým účelům - občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Liberec