Nabídka práce > Administrativní podpora týmu - Karviná, 100 Kč/hod

Administrativní podpora týmu - Karviná, 100 Kč/hod

Náplň práce

Hledáš brigádu a máš možnost pracovat každý den cca 2 hodiny?
Hledáme zodpovědnou osobu na pozici - Administrativní podpora týmu do Karviné.

Náplň práce:
- práce v reklamacích - přebírání zboží k reklamaci
- zapisování do systému
- zasílání balíků do servisního střediska
- hlídání termínů vyřízení reklamace
- další administrativní činnost

Brigáda je vhodná především pro studenty VŠ či flexibilní maminky na mateřské.

Nástup: IHNED
Mzda:100 Kč/hod.

Ideální je dlouhodobá spolupráce.

Požadavky

- časová flexibilita
- zodpovědnost
- uživatelská znalost práce na PC (zadávání dat do interního systému)
- spolehlivost a ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 0 CZK do 100 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek