Nabídka práce > Plánovač výroby

Plánovač výroby

Náplň práce

Hledáme schopného kandidáta na pozici Specialista plánování. Pokud máte praxi jako plánovač v technické oblasti, znáte výkresovou dokumentaci a nebojíte se mluvit anglicky, podívejte se níže, co Vás čeká na Vaší nové pracovní pozici:

- Dohled nad průběhem zakázek
- Zakládání výrobních zakázek, řešení materiálových požadavků, řízení technických změn
- Komunikace na denní bázi v anglickém jazyce
- Koordinace aktivit při zavádění nových produktů do výroby

Teď již stačí odeslat Váš životopis!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- minimálně 2 roky praxe v plánování v technické oblasti
- technický přehled a orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost AJ (slovem i písmem)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba - Roční bonus - Penzijní připojištění - Dovolená navíc - Výhodný telefonní tarif - Dotované stravování
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí