Nabídka práce > Personalista

Personalista

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti personalistiky, jste energický/á, komunikativní a do všeho jdete s chutí a po hlavě? K tomu hovoříte výborně anglicky?

Pak máme skvělou pozici pro Vás!

Vaší náplní práce jako PERSONALISTY bude:
* příprava nástupů nových zaměstnanců, jejich adaptace
* organizace úvodních a zákonných školení
* správa interních dat, benefitního systému, vzdělávacích programu
* kontrola a správa budgetu pro oddělení
* správa sociálních sítí (Facebook, LinkedIn, webové stránky společnosti)
* reporting
* tvorba směrnic a jejich implementace
* příprava firemních akcí, zajištění spolupráce se školami
* řešení denní operativy

Požadavky

Úspěšným kandidátem budete, pokud:
* máte alespoň SŠ vzdělání
* máte praxi v personalistice min 2 roky
* mluvíte skvěle anglicky (B2/C1)
* jste energická/ý, komunikativní, kreativní
* umíte dobře ovládat MS Office
* Vaše prezentační dovednosti jsou na výborné úrovni
* jste pečlivý/á a organizovaný/á
* máte zkušenosti se všemi nebo aspoň některými z níže uvedených činností
u své práce přemýšlíte, jste precizní

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * penzijní připojištění * kulturní akce * parkovací místo v centru města * flexibilní pracovní doba * možnost home office (až 2 dny v týdnu)
  • Místo pracoviště: Liberec