Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce

Základními pojmy pro tuto pozici shledáváme: vedení lidí, komunikativní angličtina, znalost výrobního prostředí a technický background. Pokud tohle umíte/znáte, přihlaste se na pozici VEDOUCÍ VÝROBY.

Náplň práce:
* Řízení výrobních procesů výroby dané výrobkové skupiny v souladu s požadavky na bezpečnost, kvalitu, dodávky, náklady, množství a plnění časových plánů
* Realizace klíčových aktivit pro vedení závodu / (management produktové řady)
* Tvorba a dodržování rozpočtových nákladů, kontrola všech finančních otázek ve svěřených oblastech
* Zavádění nových výrobků a technologických procesů do výroby, komunikace s centrální vývojovou skupinou
* Kontinuální zlepšování výrobních procesů zejména nákladů na jakost, produktivity práce, přidané hodnoty
* Odpovědnost za naplňování a dodržování požadavků BOZP a ŽP
* Vedení 120 zaměstnanců (9 v přímé podřízenosti)

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* 5 let praxe na stejné nebo obdobné pozici ve výrobním závodě v automobilovém průmyslu
* znalost SAP výhodou
* velmi dobrá znalost AJ + znalost NJ výhodou
* dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 týdnů dovolené * zázemí mezinárodní společnosti * profesní a školení a vzdělávání * možnost profesního růstu * motivující ohodnocení * jazykové kurzy, kariérní rozvoj * příspěvky na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Ostrava