Nabídka práce > HR specialista senior

HR specialista senior

Náplň práce

Máte zkušenosti z HR a náboru a hledáte změnu? Chcete pracovat v automotive prostředí, nebo už z něj máte zkušenosti? Domluvíte se plynně anglicky?

Hledáme nového kolegu na pozici: HR Specialist Senior!

Co Vás čeká:

- vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
- koordinace výběrových řízení
- organizace přijímání a propouštění zaměstnanců
- vytváření pracovních smluv a další pracovně-právní dokumentace
- spolupráce se mzdovou účetní
- administrativa spojená s personálním oddělením

Požadavky

- vzdělání minimálně SŠ
- 2 roky zkušeností na obdobné pracovní pozici
- znalost pracovního práva, zkušenosti z oblasti náboru a školení zaměstnanců
- AJ - denní komunikace - písemná a ústní
- znalost práce MS Office
- reprezentativní vystupování
- aktivní ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - meziroční zvyšování mezd - 5 týdnů dovolení - stravenky - školení a kurzy - flexibilní pracovní doba - PC, telefon
  • Místo pracoviště: Liberec
Odpovědět na inzerát