Nabídka práce > SPECIALISTA TECHNICKÉHO SERVISU s AJ + FJ

SPECIALISTA TECHNICKÉHO SERVISU s AJ + FJ

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na technickou podporu pro naše zahraniční servisní partnery. Parlez-vous français? Ano, opravdu potřebujeme někoho s plynulou francouzštinou. Budete totiž ve spojení s našimi partnery ve Francii.

Co bude Vaším úkolem:
- komunikace se zahraničními partnery
- technická podpora v rámci servisu
- příprava servisních smluv
- zajištění dodávek náhradních dílů
- řešení záručních a pozáručních reklamací
- školení zahraničních partnerů
- občasné cestování do zahraničí (v rámci EU)

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání (nejlépe elektro)
- plynulá znalost francouzštiny podmínkou!
- další jazyk pro interní komunikaci může být čeština nebo angličtina
- ochota k občasnému cestování do zahraničí
- ŘP sk. B, aktivně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - příspěvek na stravování - 3 dny zdravotní volno / Sick Day - odborná školení - hrazené jazykové kurzy - mobilní telefon, notebook Do budoucna bude k této pozici také auto i k soukromým účelům!
  • Místo pracoviště: Třebíč