Nabídka práce > MONTÉR - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

MONTÉR - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

POUZE RANNÍ SMĚNA!
MALOSÉRIOVÁ VÝROBA!

Šance pro šikovné a technicky zaměřené lidi, kteří mají dost stále se opakujících činností a přesně narýsovaných postupů práce.
U nás je každá zakázka trochu jiná. Na výrobě produktu se budete podílet od začátku až do konce a to jakým způsobem k montáži přistoupíte je z velké míry na vás.

Nabíráme na pozici montéra. Práce v čisté dílně na ranní směnu.

- kompletní montáž produktu
- provádění funkčních zkoušek
- práce s technickými podklady

Požadavky

- SOU/SŠ technického směru (strojírenství, zámečnictví, nástrojař, údržba)
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- odpovědnost, manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 23 dní dovolené + 2 dny Sick Days závodní stravování 13. mzdu odměny za pracovní a životní výročí možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu příspěvek na závodní stravování
  • Místo pracoviště: Ledeč nad Sázavou