Nabídka práce > PROGRAMÁTOR CNC

PROGRAMÁTOR CNC

Náplň práce

Zajímavý strojírenský produkt a skvělý kolektiv v menší rodinné a moderně vybavené společnosti.

Zaujala vás předešlá věta?

Obsazujeme pozici Technologa, který bude mít na starosti především programování CNC strojů, ale nejen to.

Vaší náplní práce bude:

- příprava výkresové dokumentace
- příprava podkladů pro objednání materiálu dle zakázky
- provádění přípravy podkladů pro vyhotovení nabídek zákazníkům
- příprava podkladů pro konstrukci forem
- vývoj nových výrobků a nástrojů
- komunikace se zákazníkem ohledně svěřeného projektu
- programování CNC strojů
- technologická podpora pracovišť

Požadavky

- vzdělání technického směru
- samostatnost, spolehlivost, preciznost
- uživatelská znalost práce na PC
- praxe ve strojírenství
- znalost výkresové dokumentace
- znalost programování CNC strojů
- zkušenost s programy SolidWorks, SolidCAM výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 20 dní dovolené - firemní posilovna - poukázky na sport/masáže/bazén - stravování s příspěvkem zaměstnavatele - příspěvek na životní a penzijní pojištění 700 Kč/měsíc - příspěvek na dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou