Nabídka práce > SAP specialista | logistika

SAP specialista | logistika

Náplň práce

SAP pro Vás není jen změť písmenek, ale něco, v čem se dokonale orientujete? Ba dá se i říci, že jste odborník? Pokud máte praxi v oblasti koordinování a plánování aktivit v SAPu, pak neváhejte, a ozvěte se nám!

Jako

budete:
* spravovat systém SAP
* zodpovídat za aktualizaci systémových dat v rámci SAP, inventur a svěřených logistických systémů
* v případě nestandardních situacích v rámci systému budete ten, kdo je bude řešit
* kontrolovat pohyby mezi jednotlivým skladovacími prostory
* sledovat odvádění výroby v SAP, kontrolovat realizaci a proúčtování dodacích listů
* monitorovat funkčnosti nastavených procesů
* provádět interních školení
* vést správu obalů, kontrolovat příjem/výdej
* organizovat inventuru obalů
* participovat na přípravě nových projektů
* pravidelný reporting

Požadavky

* min SŠ vzdělání (informační technologie, technický směr)
* pokročilé znalosti z oblasti IT
* praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
* komunikativní angličtina pro denní využití
* výborná znalost SAP SSI, EDI
* základní znalosti systému řízení jakosti
* aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov