Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLING

FINANČNÍ CONTROLLING

Náplň práce

Rozšiřujeme náš tým na finančním controllingu a hledáme zkušeného controllera, který bude schopen zastat poměrně samostatnou roli. Pro komunikaci v rámci nadnárodního prostředí je plynulá angličtina nutností. Zajímává Vás více informací? Pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:
- finanční controlling jednotlivých divizí společnosti
- pravidelný reporting přímo na vrcholový management
- příprava rozpočtů, výhledů a analýz
- sledování nákladů jednotlivých středisek a čerpání rozpočtu
- úzká spolupráce se zahraniční pobočkou
- občasné cestování v rámci EU

Požadavky

- ekonomické VŠ vzdělání
- AJ plynule pro komunikaci se zahraniční pobočkou
- alespoň 2-3 roky praxe v controllingu
- znalost účetnictví
- MS Office (Excel pokročile)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností a schopností - roční odměny - 3 dny sick days - pružná pracovní doba - mobilní telefon, notebook - příspěvek na stravování - odborné a jazykové vzdělávání - firemní akce
  • Místo pracoviště: Třebíč