Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK s AJ | zahraniční služební cesty

SERVISNÍ TECHNIK s AJ | zahraniční služební cesty

Náplň práce

Hledáme servisního technika - nadšeného kutila, který nepotřebuje sedět jenom na dílně, ale chce taky sednout do auta a vyrazit do terénu přímo k zákazníkovi. Francie, Německo, Holandsko... zkrátka jednou nebo dvakrát za měsíc se ti otevřou brány Evropy.

Co tě na pozici čeká:
- rozšiřujeme náš technický tým, takže se staneš jeho součástí
- naučíme tě vše o našich produktech: rotační výměníky
- 1-2x do měsíce budeš jezdit za našimi zákazníky po Evropě
- u nich budeš řešit instalaci a drobné opravy
- reporting ze služebních cest, návrhy na nápravná opatření a vývojové změny
- zbývající čas budeš součástí našeho týmu na kvalitě a pomůžeš nám s úkoly přímo v naší výrobě

Požadavky

- technické vzdělání (mechanik, elektro)
- vyhláška 50 (možnost obnovit)
- předchozí praxe na pozici servisního technika je nezbytná!
- schopnost domluvit se anglicky u zákazníka, slovem i písmem
- ochota cestovat 1-2x za měsíc do zahraničí (krátké cesty po Evropě)
- ŘP sk. B, aktivní řidič!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zdravotní volno navíc - flexi pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - příspěvek na životní / penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava