Nabídka práce > TECHNOLOG

TECHNOLOG

Náplň práce

Hledáme Technologa, který má zkušenosti na této pozici. Není to ovšem podmínkou, pokud jste juniornější člověk, ale své práci velmi dobře rozumíte a máte silný potenciál, tak se s Vámi rádi domluvíme. Jde nám o to, abyste uměl stanovit:

- technologické postupy výroby a norem
- tvorbu programů pro výrobní zařízení
- opatření ke snížení nákladů, optimalizaci výroby a zvýšení kvality
- návrhy a zadávání konstrukci přípravků pro obráběcí stroje
- spolupracovat s konstruktéry a externími dodavateli apod.

Není zde podmínkou znalost AJ nebo NJ.

Nástup možný ihned!

Požadavky

- vzdělání technického směru
- výborná orientace v technické dokumentaci
- praxe na stejné pozici velkou výhodou
- smysl pro detail a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 36000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stabilizační odměny dle odpracovaných let - odměny za zlepšovací návrhy - stravování v moderní jídelně nebo stravenky - jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem - volnočasové benefity - sleva na koupi firemních bytů
  • Místo pracoviště: Pelhřimov