Nabídka práce > VEDOUCÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

VEDOUCÍ TECHNICKÉ PŘÍPRAVY VÝROBY

Náplň práce

Na Pelhřimovsku se nabízí příležitost pro člověka, který má zkušenosti s vedením lidí ve výrobě – technologové, konstruktéři apod. a po technické stránce umí zajišťovat přípravu výroby. Je nutné, aby zajišťoval nejen výrobu prototypů či ověřoval sériové procesy, ale aby se také podílel na zlepšovacích procesech, jako např. zavádění nových standardů a návrhů ve výrobě. Spolupráce na auditech či zpracovávání kalkulací výrobků bude taktéž nedílnou součástí náplně této práce. Jedná se z větší části o administrativní pozici.

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- praxe na stejné či podobné pozici podmínkou
- AJ velkou výhodou
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu podřízených
- velmi dobrá znalost MS Excel a velkou výhodou je znalost: práce ve 2D a 3D SolidWorks

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusový systém odměňování - dotované závodní stravování nebo stravenky - zaměstnanecké benefity pro volný čas, vzdělávací kurzy Nástup dle dohody.
  • Místo pracoviště: Pelhřimov