Nabídka práce > BRUSIČ/KA na CNC strojích

BRUSIČ/KA na CNC strojích

Náplň práce

Příležitost pro Brusiče, kteří ovládají broušení na kulato na klasických CNC. Další náplní práce je např. výměna nástrojů či obrobků nebo také úpravy programů v případě potřeby. Samozřejmým očekáváním je také, že čtení technické dokumentace a práce s měřidly Vám není ani trochu cizí.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned!

Požadavky

- vzdělání v technickém oboru nebo praxe na pozici Brusič
- samostatnost a pečlivost
- ochota práce ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 28000 CZK do 31000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat v plné výši - bezplatné odborné a jazykové vzdělávání - dotované stravování - kolektiv zahraniční společnosti - jsme jedna velká rodina! - ALE HLAVNĚ - VOLNÉ VÍKENDY!!!
  • Místo pracoviště: Jihlava