Nabídka práce > HLAVNÍ PLÁNOVAČ s AJ

HLAVNÍ PLÁNOVAČ s AJ

Náplň práce

Příležitost pro člověka s vůdčími schopnostmi, který umí aktivně najít dobrou příležitost pro změny k větší efektivitě a dokáže si je obhájit a prosadit k reálnému zavedení do výrobních procesů. Rozjíždíme ambiciózní cíle a pokud cítíte, že jste to právě Vy, kdo bude tím hlavním aspektem pro jejich naplnění, tak neváhejte a pošlete nám CV.

Stručnou náplní práce pro Vás bude:

- zlepšování zmiňovaných procesů a také jejich standardizace
- kooperace s výrobním a nákupním oddělením k zajištění včasných dodávek zákazníkům
- odpovědnost za činnost oddělení plánování
- komunikace s korporátními týmy pro plánování
- pravidelný reporting vedení společnosti

Finanční ohodnocení se bude odvíjet od osobních schopností a předpokladů.

Požadavky

- ideální VŠ vzdělání se zaměřením na logistiku, případně ekonomii
- praxe na vedoucí pozici, silná vůdčí osobnost podmínkou
- AJ pro plynulou denní komunikaci slovem i písmem
- silný tah na branku, dynamické moderní smýšlení pro inovace
- odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
- MS Office pokročilá znalost, SAP je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou