Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBÁŘ 40 - 50 000Kč/měs.

VEDOUCÍ ÚDRŽBÁŘ 40 - 50 000Kč/měs.

Náplň práce

Hledáme zkušeného Vedoucího strojního údržbáře, který převezme celý úsek a povede cca 8 – 10ti členný tým. Samozřejmě očekáváme vysoké nasazení a zefektivnění celkového chodu svěřeného oddělení údržby.
Jste-li to právě Vy, kdo na to má, tak pošlete strukturovaný životopis.

Náplň práce hlavně bude:

- podílení se na zavádění nových technologií do výroby, zajišťuje přesuny a instalace technologií, výrobního a podpůrného vybavení
- údržba a zlepšování stávající strojní vybavení pro dosažení vysoké stability a spolehlivosti pro výrobu.
- odpovědnost za nastavení, udržování a neustálé zlepšování systému preventivní, plánované a neplánované údržby, bezpečnosti práce a ochrany zdraví, agendy náhradních dílů a spolupráce s externími dodavateli
- aktivní spolupráce při transferech výroby, vede své projekty a podporuje aktivity ostatních oddělení směřující ke zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snižování nákladů
- rozvoj a podpora s pracovníky údržby v potřebných oblastech k dosažení cílů

Požadavky

- VŠ nebo SŠ technického směru
- praxe na vedoucí technické pozici velkou výhodou
- AJ pro mailovou komunikaci a čtení tech. dokumentace
- samostatnost, kreativita, skvělé předpoklady pro inovace a efektivitu
- znalost TOTAL PRODUCTION MAINTENANCE podmínkou
- bez ochoty vysokého prac. nasazení se neobejdeme
- zkušenosti s komplexního přístupu k efektivnosti provozu a údržbě zařízení + nízkých nákladů provozu
- MS Office, důležitá znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, - závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) - příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou