Nabídka práce > TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Chcete působit jako technický obchodní zástupce na německém trhu? Hledáme obchodního zástupce, který bude 4 dny trávit pracovně v terénu (Německo) a jeden den na centrále na Vysočině. Nemusíte být specialista na akvizici, jsme totiž opravdu známá společnost a hledáme někoho, kdo se postará o naše stávající klienty!

Vaším úkolem bude:
- primárně péče o stávající zákazníky, udržování dobrých obchodních vztahů
- pravidelné schůzky, rozvíjení spolupráce
- prezentace technického produktu
- cestování (4 dny v terénu, 1 den kancelář)
- pravidelný reporting, obchodní administrativa, práce s CRM systémem

Požadavky

Jak si Vás představujeme:
- obchodní zástupce se zkušenostmi
- baví Vás technický produkt (technické vzdělání není nutné)
- němčina a čeština na perfektní úrovni
- nadšení, energie, protože budete řešit poměrně větší objem schůzek
- komunikativnost, schopnost naslouchat a přesvědčit
- ochota trávit 80% času v terénu - obchodní schůzky (Německo)
- ochota jezdit 1x týdně na českou centrálu (Vysočina - na D1))
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda dle předchozích zkušeností - služební automobil - jazykové kurzy zdarma - příspěvek na stravování - profesní rozvoj, školení - zaměstnanecké slevy Proč se Vám u nás bude líbit: - zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti - bu
  • Místo pracoviště: Jihlava