Nabídka práce > TECHNOLOG S AJ nebo NJ

TECHNOLOG S AJ nebo NJ

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici technologa? Umíte dobře anglicky či německy? Láká vás změna a možnost účastnit se nových projektů? Pak neváhejte poslat životopis a rozšířit tak stávající tým!

Náplní vaší práce bude:
- definování a vyhodnocení procesních metod ve výrobním závodě (vyrobitelnost, náklady, termín)
- plánování a realizace zkoušek pro stanovení procesních parametrů
- plánování výrobních zařízení (vytváření sešitu požadavků, zajišťování nabídek, objednávání a uvádění do provozu)
- podílení se na investičních propočtech a plánování výrobních kapacit

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- Aj či NJ – velmi dobrá znalost
- praxe na obdobné pozici (min. při studiu)
- mezinárodní zkušenosti z plánování projektů výhodou
- znalosti ze sériové výroby v automobilovém průmyslu výhodou
- MS Office
- SAP- výhodou
- flexibilita, iniciativa a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mzda: 35 – 45 000 Kč (dle praxe a zkušeností) Nástup: možný ihned - dovolená navíc - 13. mzda, příplatky - možnost kariérního růstu - odborná a jazyková školení - další zaměstnanecké výhody
  • Místo pracoviště: Jihlava