Nabídka práce > Specialista BOZP a PO

Specialista BOZP a PO

Náplň práce

BOZP a PO je Vaše parketa? Máte příslušnou certifikaci a praxi v rámci firmy jako BOZP a PO specialista? Pak se neváhejte přihlásit. Tato pracovní pozice čeká třeba právě na Vás!

Úspěšný kandidát bude:
- zodpovědný za BOZP a PO problematiku v moderním výrobním závodě
- školit zaměstnance ohl. bezpečnosti a požární ochrany
- kontrolovat a navrhovat opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích
- vyhledávat a řešit rizikové faktory
- vést příslušnou evidenci a administrativu
- řešit případné pracovní úrazy

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- příslušné osvědčení v oblasti PO
- OZO v obl. BOZP dle zák. č. 309/2006 Sb.
- komunikativní znalost AJ
- zkušenosti z obdobné pozice nejl. ve výrobním závodu
- znalost příslušné legislativy a podnikové ekologie
- MS Office
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou