Nabídka práce > TECHNOLOG - ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

TECHNOLOG - ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Náplň práce

Pro zahraniční společnost s velice dobrým postavením na trhu hledáme kandidáta na pozici technologa tepelného zpracování.

Šance i pro šikovné absolventy technických oborů!

Náplň práce:
- optimalizace technologických postupů
- řešení technických a technologických problémů ve výrobě
- technologické inovace, spolupráce na projektech
- spolupráce s oddělením kvality, podpora vývojového oddělení

Požadavky

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost NJ
- znalosti v oblasti zpracování kovů, ideálně tepelné zpracování
- praxe na obdobné pozici výhodou
- komunikativní a organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - případně pomoc při hledání ubytování - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou