Nabídka práce > MZDOVÁ ÚČETNÍ JUNIOR #HRADEC KRÁLOVÉ

MZDOVÁ ÚČETNÍ JUNIOR #HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Láká Vás práce v oblasti lidských zdrojů?

Máte už v této oblasti praxi a zkušenosti, které byste chtěli zúročit?

Chcete pracovat ve významné výrobní společnosti, která působí po celé Evropě a neustále rozšiřuje své aktivity?

Pracujte na pozici HR ASISTENT, kde Vás čeká:

* zpracovávání podkladů pro mzdy
* správa docházkového systému
* organizace školení
* evidence zdravotních prohlídek

Požadavky

* vzdělání ekonomického směru
* zkušenost se mzdami
* znalost Zákoníku práce
* znalost Excelu
* velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
* otevřenost, pro aktivita a nadšení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * závodní stravování * systém Cafeteria * odborná školení spravovaných systémů * jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové