Nabídka práce > VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

Práci máte, baví Vás, ale přesto Vám u současného zaměstnavatele něco chybí?
Možná je to motivace, vlídné slovo, uznání, fajn kolektiv, čas....?

Nabízíme příležitost na pozici VŠEOBECNÉ ÚČETNÍ ve společnosti, kde toto vše a spusty dalšího mít můžete!

Máme zájem o spolupráci s fajn profíkem, který kompletně povede účetnictví společnosti, bude zodpovědný za měsíční a roční uzávěrky, připravovat platby, pracovat s pohledávkami, zpracovávat DPH a přípravovat daňového přiznání, analýzy a reporting.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe v oblasti účetnictví nejlépe ve výrobní společnosti - není však podmínkou
* znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
* znalost kompletní problematiky účetnictví
* znalost práce na PC (MS Office)
* analytické myšlení
* zodpovědnost
* samostatnost
* schopnost motivovat tým

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 90 kč * flexibilní pracovní doba * jazykové kurzy zdarma
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek