Nabídka práce > BACK END DEVELOPER

BACK END DEVELOPER

Náplň práce

- vývoj a úprava aplikací
- vedení týmu externích developerů
- oprava a revize chyb v aplikacích
- prezentace aplikací firmením zákazníkům
- zajištění funkcionality, proveditelnosti, a samotné integrace aplikace v návaznosti na stávající technické řešení
- spolupráce s projektovými manažery a QA

Požadavky

- VŠ vzdělání IT zaměření
- AJ na komunikativní úrovni - psaná i mluvená
- minimálně 3 roky praxe v .NET vývoji
- prokazatelné zkušenosti s vedením vývoje velkých webových aplikací
- znalost technologií: .NET/Java, C#, Web Services (RESTful, SOAP, ...), SQLServer
- HTML5, JavaScript, AJAX, jQuery

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - moderní pracovní prostředí - flexibilní pracovní doba, možnost home office - 5 týdnů dovolené - plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Olomouc