Nabídka práce > Finanční analytik - i pro absolventy

Finanční analytik - i pro absolventy

Náplň práce

Máte ekonomické vzdělání, analytické myšlení a komunikativní AJ?

Pak tu pro Vás máme příležitost!

Právě hledáme:
Finanční analytik - Liberec

Náplň práce:
* Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz
* Sledování a vyhodnocování finančního vývoje společnosti
* Spolupráce na vyčíslování akčních plánů úspor nákladů
* Účast na auditech
* Tvorba statistických výkazů a inventur
* Účtování bankovních výpisů, základní účtování faktur

Mzda 30 - 40 000 Kč dle zkušeností

Místo výkonu práce: Liberec

#finance #analýzy #finanční analýza #absolvent ekonomie #Liberec #nástup ihned #SAP #MS Excel #účetnictví #fakturace

Požadavky

* min SŠ technického zaměření
* AJ - úroveň pro komunikaci se zahraničními zákazníky
* Pokročilá znalost MS Office
* Znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Stravenky 80 Kč/den * Jazykové kurzy v rámci pracovní doby * Po ZD multisport karta, vitamínové balíčky, poukázky do bazénu, na masáže, do ZOO, na sportovní utkání...
  • Místo pracoviště: Liberec