Nabídka práce > Vedoucí konstrukčního oddělení - Liberec

Vedoucí konstrukčního oddělení - Liberec

Náplň práce

Jste vystudovaný strojař a znáte jednoúčelové stroje? Umíte pracovat v SolidWorks nebo v jiném konstrukčním programu? Ovládáte tvorbu technické dokumentace? Máte zkušenost s vedením lidí?

Potom pojďte s námi vybudovat novou konstrukční kancelář v Liberci! Budete pracovat v menší rodinné rozvíjející se firmě, která vyrábí jednoúčelové stroje!

Hledáme člověka, který se dlouhodobě pohybuje v konstrukci technických výrobků, má rád nové výzvy a bude skvělým leaderem pro tým stávajících konstruktérů!

Jste to právě Vy?

Jako VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ budete:

* Vést konstruktéry, motivovat je, koučovat
* Navrhovat a realizovat nová konstrukční řešení výrobků v souladu s technickým zadáním
* Spolupracovat s obchodním oddělením při prvotním návrhu technického řešení
* Komunikovat se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace
* Mít na starosti vypracování a kompletaci výrobní technické dokumentace
* Předávat stroje k realizaci do výroby
* Se starat o změnová řízení

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojní
* AJ pro občasnou komunikaci se zákazníkem
* Praxe min. 5 let v konstrukci ve výrobním podniku podmínkou
* Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
* Znalost konstrukčního programu, ideálně SolidWorks
* Zkušenost s vedením týmu
* ŘP sk. B - ochota k občasným služebným cestám
* Ochota podstoupit zaškolení v České Lípě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Klouzavá pracovní doba * Příspěvek na penzijní připojištění * Hrazené firemní akce
  • Místo pracoviště: Liberec