Nabídka práce > VEDOUCÍ KONSTRUKCE, ŽĎÁRSKO, 45 - 55 000 Kč

VEDOUCÍ KONSTRUKCE, ŽĎÁRSKO, 45 - 55 000 Kč

Náplň práce

Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 15, jsme v nádherných prostorách uprostřed města, kde se pracuje samo! Přijď se k nám podívat!

Tohle je opravdu velmi zajímavá příležitost! Budeš zodpovědný za tým 15 konstruktérů, ale co je hlavní: BUDEŠ MINIMÁLNĚ ZATÍŽEN PAPÍROVÁNÍM A OPERATIVOU!!! Jde nám o skutečné technické ESO, které se bude věnovat pouze technické části!!!

Požadavky

- Min SŠ technického směru
- Zkušenost s vedením týmu
- Znalost CAD nástrojů (program nerozhoduje)
- Technické myšlení, orientace v technické dokumentaci
- NJ nebo AJ pro denní komunikaci
- Ochota občasně cestovat
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - jsme lidi, domluvit se dá na všem! - Jazykové vzdělávání - Služební NTB a telefon a mnohé další
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou