Nabídka práce > ASISTENTKA OBCHODU SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA

ASISTENTKA OBCHODU SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA

Náplň práce

Moderní výrobní společnost mimo automotive hledá do svého týmu "ASISTENTKU OBCHODU SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA" - nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- podpora obchodního zástupce
- tvorba podkladů pro obchodní jednání
- tvorba cenových nabídek
- tvorba a kompletace podkladů pro objednávky a smlouvy
- komunikace s klienty (telefonická, emailová)
- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- výborná znalost německého jazyka PODMÍNKOU
- praxe a zkušenosti v oblasti obchodu vítány
- zkušenosti z technické administrativy velkou výhodou
- pozitivní přístup k zákazníkům
- samostatnost
- komunikativnost
- spolehlivost
- počítačové dovednosti (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - možnost vzdělávání - dynamický pracovní kolektiv - nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Opava