Nabídka práce > OBCHODNÍK pro Polsko a Slovensko

OBCHODNÍK pro Polsko a Slovensko

Náplň práce

Strojírenství, obchod, polský trh, drive a reprezentativní vystupování. To je vše co hledáme. Pokud jste zkušený obchodník z technické společnosti a máte zkušenosti ideálně s polským trhem, přihlašte se na pozici OBCHODNÍK pro Polsko a Slovensko.

Náplň práce:
* komunikace s klíčovými zákazníky
* udržování obchodních vztahů s odběratelskými či maloobchodními společnostmi
* obchodní jednání
* sjednávání obchodních podmínek
* zprostředkovávání informací mezi klientem a firmou

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe z obchodní činnosti s technickým produktem min. 3 roky
* pokročilá znalost AJ
* znalost PJ výhodou
* velmi dobrý technický background
* ochota cestovat ve svěřeném teritoriu
* komunikativní, obchodnický typ
* odolnost vůči stresu
* aktivní, činorodá a průbojná osobnost s příjemným profesionálním a seriózním vystupováním
* zodpovědný přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * možnosti kariérového i osobnostního růstu * platový růst zajištěn * možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání * jazykové kurzy * příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Ostrava