Nabídka práce > TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | okr. Chotěboř / HB

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | okr. Chotěboř / HB

Náplň práce

Nákupčí, hledá se nákupčí! Nejlépe s plynulou angličtinou, protože tu u nás budete potřebovat každý den. Jsme nadnárodní společnost, která pro svou práci využívá tu nejmodernější techniku. Ovšem nezapomínáme ani na šetrný přístup k přírodě. Jestli Vás role nákupčího v takové společnosti zajímá, pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:
- objednávky materiálu a náhradních dílů dle požadavků výroby
- komunikace se zahraničními dodavateli
- vyjednání cenových a dodacích podmínek
- související administrativa a práce v interním systému
- řešení reklamací
- podpora a reporting nadřízenému

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (technické nebo ekonomické)
- AJ plynule slovem i písmem
- praxe na pozici nákupčí
- komunikativní osobnost
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností kandidáta - pravidelné bonusy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - cafeterie
  • Místo pracoviště: Chotěboř