Nabídka práce > SPECIALISTA V CHEMICKÉM PRŮMYSLU-HAZOP|45 000 KČ|OSTRAVSKO|

SPECIALISTA V CHEMICKÉM PRŮMYSLU-HAZOP|45 000 KČ|OSTRAVSKO|

Náplň práce

Máte zkušenosti v chemickém průmyslu a říká Vám něco pojem studie nebezpečí a provozuschopnosti neboli HAZOP? My totiž zrovna hledáme někoho do mezinárodní výrobní společnosti, která působí na Ostravsku a nabízí svým kandidát super benefity jako je flexi pracovní doba nebo finanční prémie či smlouvu na dobu neurčitou.

Chcete se dozvědět víc? Pak nás kontaktujte...

Náplň práce:

* zodpovědnost za řízení procesní bezpečnosti
* spolupráce s korporátním specialistou procesní bezpečnosti na zavádění analýz rizik dle HAZOP
* spolupráce s vedoucími provozu a technology jednotlivých provozních celků
* spolupráce s oddělením investic a inženýringu při plánovaných investičních akcích ve věci posouzení procesní bezpečnosti
* spolupráce na realizaci zlepšovacích opatření

Požadavky

* VŠ vzdělání - obor chemie nebo procesní inženýrství
* anglický jazyk na úrovni ústní komunikace (min. B1)
* zkušenosti v chemickém průmyslu
* znalost analýzy rizik HAZOP a dalších analýz
* orientace v technologických a procesních schématech
* schopnost vyšetřovat nehody

Výhodou:
* povědomí o bezpečnostních prvcích a opatřeních průmyslových procesů, energetiky výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční finanční bonus * pracovní úvazek - 37,5 hod. týdně * flexibilní pracovní doba (pevná část od 9:00 do 14:00) * 25 dní dovolené * první 3 dny pracovní neschopnosti jsou placené společností ve výši dle zákona * pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Ostrava