Nabídka práce > DISPONENT LOGISTIKY, Český Krumlov

DISPONENT LOGISTIKY, Český Krumlov

Náplň práce

Baví Vás práce v logistice nebo Vás tato oblast láká? Domluvíte se navíc německy nebo anglicky? Pošlete nám životopis, hledáme kandidáty na pozici DISPONENT LOGISTIKY!

Náplň práce:
řízení skladu polotovarů a nakupovaných dílů
komunikace s dodavateli a odběrateli
správa kmenových dat
optimalizace materiálových zásob

Požadavky

min. SŠ vzdělání
schopnost komunikovat se zahraničím v NJ nebo AJ
dobré komunikační dovednosti
zkušenosti z logistiky výhodou
znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené příspěvek na obědy prémie na dovolenou a vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školení a kurzy příspěvek k životnímu jubileu věrnostní příspěvek za odpracovaná léta u firmy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov