Nabídka práce > MANAŽER MECHATRONIKY pro vývojové projekty

MANAŽER MECHATRONIKY pro vývojové projekty

Náplň práce

Hledáme schopného vedoucího po technické i ekonomické stránce se znalostí či dobrým povědomím o skupině výrobků z oblasti mechatroniky a schopnost pro jejich zavedení do výroby. Proto je pro nás nutné, abyste zvládal/a:

- vést vývojové projekty včetně evidence jejich průběhu
- sestavovat také jednotlivé projektové týmy, umět jasně stanovit cíl
- dodržovat plánování finančních zdrojů a celkový harmonogram projektů a úkonů
- komunikace a koordinace s externími vývojáři
- umět pružně a důsledně reagovat na vzniklé situace s jasným tahem na branku

Platové ohodnocení se bude odvíjet od osobnostních předpokladů a zkušeností. Čím více budete přínosem, rádi Vás podle toho dobře ohodnotíme.

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském či elektrotechnickém oboru ideální
- praxe na stejné či podobné pozici
- znalost AJ či NJ vítána
- řízení projektů, manažerské dovednosti, samostatnost, efektivní plánování, zodpovědnost
- odborný přehled v oblasti komunikačních technologií či elektroniky
- velmi dobré prezentační dovednosti
- MS Office – pokročilá znalost
- ŘP sk B - ochota občasného cestování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - hrazené jazykové kurzy AJ nebo NJ - výhodné mobilní tarify ( i pro Vaše ostatní rodinné členy) - jiné benefity
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou