Nabídka práce > OPERÁTOR CALL CENTRA, až 40 000 Kč, České Budějovice / Písek

OPERÁTOR CALL CENTRA, až 40 000 Kč, České Budějovice / Písek

Náplň práce

Jsi komunikativní a baví Tě práce s lidmi? Do růžového světa telekomunikací hledáme OPERÁTORY CALL CENTRA! Tvým úkolem bude obsluha zákaznické linky mobilního operátora, který je jedničkou na trhu. Můžeš si vybrat místo výkonu práce v Českých Budějovicích nebo v Písku.

Pošli nám životopis a my se Ti ozveme zpátky!

Požadavky

Čím nás zaujmeš? Pokud budeš mít tah na branku, obchodního ducha, budeš aktivní a nebudeš se bát komunikovat. Nebude Ti vadit pracovat na 2 směny a 1x do měsíce o víkendu. Vše potřebné pro obsluhu infolinky Tě naučíme!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 18000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Od nás dostaneš víc než jen mzdu! Těšit se můžeš třeba na: stravenky v hodnotě 115 Kč/den týden dovolené navíc služební telefon se zvýhodněným tarifem firemní cafeterii teambuildingy a řadu akcí
  • Místo pracoviště: České Budějovice