Nabídka práce > ADMINISTRATIVA s AJ | Humpolecko

ADMINISTRATIVA s AJ | Humpolecko

Náplň práce

Máš dobrou angličtinu, chceš ji využívat každý den a bude tě bavit práce v administrativě? Tvoje šance je právě tady - jsme menší výrobní společnost na Humpolecku a hledáme šikovného kandidáta na pozici pro komunikaci se zákazníky. Jestli tě to zajímá, pošli nám svůj životopis.

Tvoje náplň práce bude:
- denní komunikace se zákazníky
- příjem objednávek, jejich zpracování, vedení příslušné dokumentace
- komunikace s výrobou, hlídání celého procesu a potvrzení termínu dodání
- práce v interním systému, komunikace s ostatními odděleními společnosti
- řešení reklamací a nesrovnalostí
- pravidelné reportování nadřízenému

Požadavky

- SŠ (VŠ) vzdělání
- AJ na úrovni pro denní komunikaci
- zkušenosti v administrativě nebo přímo jako referent obchodního oddělení / zákaznického servisu jsou vítány
- komunikativní osobnost, příjemné vystupování
- velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 23000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností - placené volno navíc - pružná pracovní doba - možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu - příspěvek na stravování / stravenky
  • Místo pracoviště: Humpolec