Nabídka práce > HR MANAGER junior s AJ | Pelhřimov

HR MANAGER junior s AJ | Pelhřimov

Náplň práce

Pro moderní výrobní společnost v Pelhřimově hledáme manažera v oblasti řízení lidských zdrojů. Pozice je šitá na míru těm zájemcům, kteří uvítají kombinaci exekutivy a strategie. Jsme sice součástí nadnárodní skupiny, ale žádný velký korporát nečekejte. Povedete menší tým lidí, takže zkušenosti na vedoucí pozici nejsou vyloženě podmínkou. Může to být zkrátka výzva i pro komplexně zkušeného personalistu.

Vaším úkolem bude:
- řízení HR ve výrobní společnosti, vedení malého týmu lidí
- podpora liniovým manažerům, předávání informací v návaznosti na nová HR rozhodnutí, plánované projekty, atd.
- zodpovědnost za efektivní nábor zaměstnanců
- plánování, HR strategie, projekty, Talent Management, vzdělávání, benefity, aj.
- komunikace s dodavateli, vedení výběrových řízení na dodavatele
- HR marketing
- analýzy, pravidelný reporting na zahraniční centrálu

Hlavním úkolem po Vašem nástupu bude analýza současného stavu HR procesů. Víme, že se chceme posunout kupředu, takže v tomto směru se těšíme na nové kroky a nápady.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- AJ na úrovni pro denní komunikaci
- komplexní praxe v oblasti HR (min. 3 roky), ideálně v nadnárodní společnosti
- zkušenosti nebo předpoklady pro řízení menšího týmu lidí
- dobrá znalost personálního plánování a řízení ve výrobním prostředí
- osobnostní předpoklady: komunikativnost, otevřenost novým myšlenkám, schopnost argumentovat, příjemné a profesionální vystupování, atd.
- silná motivace pro tuto práci a schopnost přinášet nové nápady, které zároveň zvládnete uvést do života

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče - 13. mzda - dovolená 5 týdnů - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - firemní akce
  • Místo pracoviště: Pelhřimov