Nabídka práce > KONSTRUKTÉR | okr. Havlíčkův Brod

KONSTRUKTÉR | okr. Havlíčkův Brod

Náplň práce

Chcete se věnovat konstrukci a získávat postupně další zkušenosti? U nás určitě nezreznete - časem máte šanci přesunout se z klasické konstrukce na vývoj. Jestli nejste profík na jazyky, tak nezoufejte. Angličtina je výhodou, ale stačí nám i základy.

Co Vás u nás čeká:
- tvorba nabídkové a výrobní dokumentace výrobků
- zaměření na 3D modelování plechový dílů
- zpracování kusovníků
- překreslování, řešení neshod
- úzká spolupráce s oddělením technologie, výrobou a dalšími týmy
- možnost cestování po celém světě a sbírání zkušeností na zahraničních pobočkách

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání
- aktivní práce s programy 3D CAD (AutoCAD, Inventor)
- zkušenosti s tvořením technické dokumentace
- základy AJ výhodou
- samostatnost a aktivní přístup k práci
- MS Office
- týmová práce
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností a schopností kandidáta - 13. mzda - možnost kariérního postupu - jazykové vzdělávání - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - firemní stravování - příspěvek na dopravu - firemní a teambuildingové akce
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou