Nabídka práce > ZKUŠENÝ STROJNÍ INŽENÝR | ODMĚNA 40 000 KČ

ZKUŠENÝ STROJNÍ INŽENÝR | ODMĚNA 40 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti strojní konstrukce a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost s širokou škálou benefitů?

Do našeho týmu právě hledáme strojního inženýra.

Co Vás na pozici čeká?

- konstrukce nových produktů
- výpočty technických podmínek
- správa technické dokumentace
- spolupráce na zajímavých projektech
- komunikace se zahraničním dodavateli

Požadavky

- vzdělání strojního směru
- zkušenosti na obdobné pozici
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- znalost 2D/3D konstrukčního programu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie) - jazykové kurzy - zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Trutnov