Nabídka práce > KONSTRUKTÉR- příležitost pro absolventy!

KONSTRUKTÉR- příležitost pro absolventy!

Náplň práce

Můžeš být absolvent nebo i zkušený profík v oblasti konstrukce!
Jediné, co musíš znát, je konstrukce převodovek nebo ozubených kol.

Bude Tě čekat:
* práce v konstrukčním týmu
* tvorba a zpracování technické dokumentace
* podíl na projekční dokumentaci
* samostatná práce při výpočtech
* spolupráce s oddělením obchodu a technologií

Požadavky

Jsou:
* středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (zaměření strojní)
* znalost konstrukčního programu (Catia, SolidEdge a jiné)
* anglický jazyk pro čtení technické dokumentace na úrovni B1
* alespoň základní znalost ozubených kol nebo převodovek
* schopnost pracovat samostatně nebo v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zkrácená pracovní doba (37,5 hod./týdně) * 5 týdnů dovolené * možnost pracovat formou home office * 3 dny sick days * příspěvek na stravování (e-stravenky) * příspěvek na penzijní připojištění * možnost dále kariérně růst * do budoucna spolupráce n
  • Místo pracoviště: Ostrava