Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER/KA- CHIRURGICKÉ NÁSTROJE - MORAVA

OBCHODNÍ MANAŽER/KA- CHIRURGICKÉ NÁSTROJE - MORAVA

Náplň práce

* prodej chirurgických nástrojů pro operační sály a vyšetřovny v nemocnicích a na soukromých klinikách
* prodej traumatologických kostních a páteřních systémy implantátů
* kontakt se stávajícími zákazníky
* vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
* tvorba nabídek
* prezentační akce
* zpracování obchodních případů
* administrativa
* provádění marketingových analýz
* spolupráce při dodávkách zboží

Požadavky

* VOŠ/SŠ vzdělání ( v případech s vysokou znalostí lékařského prostředí a dlouholetou praxí)
* VŠ vzdělání - lékařská fakulta / zdravotnická problematika
* nutná znalost lékařského prostředí
* praxe v oblasti prodeje je velkou předností
* uživatelská znalost práce s PC, MS Office
* velmi dobré komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil i k soukromému použití * pružná pracovní doba * 5 týdnů dovolené * 3 dny sick days * náhrada mzdy při prvních 3 dnech nemocenské * mobilní telefon a notebook * penzijní připojištění * stravenky * firemní akce pro zaměstnance a j
  • Místo pracoviště: Ostrava