Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK|FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA|AŽ 40 000 KČ|

FINANČNÍ ANALYTIK|FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA|AŽ 40 000 KČ|

Náplň práce

Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a využívat hojně benefitu "flexibilní pracovní doby", pak neváhejte!!!

Pro významnou mezinárodní společnost působící v automotive výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici "FINANČNÍ ANALYTIK|FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA|AŽ 40 000 KČ|".

Náplň práce:

* spolupráce při tvorbě rozpočtů a jeho kritické posouzení ve vztahu k předchozímu vývoji a cílům společnosti
* analýza odchylek v oblasti prodejů, prodejních cen a materiálových nákladů, případně také mzdových nákladů a režií, popřípadě investic
* poskytování spolehlivých a nezávislých informací vedoucímu controlling oddělení, vedoucím pracovníkům závodu a nákladových center
* partner vedení závodu při řešení zadaných úkolů a finančních cílů pro danou oblast
* spolupráce ostatními oddělení závodu a účetním oddělení během účetních závěrek a adhoc analýz
* reportování finančních výsledků závodu pro svěřenou oblast závodu
* odpovědnost vedoucímu oddělení controlling

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* anglický jazyk na dobré komunikační úrovni
* zkušenosti v oblasti financí a finančních analýz
* zkušenosti s přípravou rozpočtů a analýz odchylek
* schopnost analyzovat odchylky skutečnosti a plánu, zjistit kořenové příčiny a podílet se na návrhu řešení
* velmi dobrá znalost MS Office (MS Excel podmínkou)

Výhodou:
* výhodou znalost MS Access
* zkušenosti se systém SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * smlouva na dobu neurčitou * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * variabilní systém odměn * 5 týdnů dovolené * příspěvek na životní a penzijní připojištění * možnost jak dál kariérně růst a mnoho dalšího...
  • Místo pracoviště: Ostrava