Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER - NĚMECKO | TECHNIKA | až 90 000 Kč

OBCHODNÍ MANAŽER - NĚMECKO | TECHNIKA | až 90 000 Kč

Náplň práce

Pro českou společnost, která je špičkou na trhu v oblasti vzduchotechniky, hledáme kandidáty na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER PRO NĚMECKÝ TRH!

Většinu času budete trávit v SRN, kde se budete starat o stávající klienty a samozřejmě vytvářet nové akvizice.

Náplní Vaší práce bude:

- Udržování firmy v povědomí stávajících zákazníků
- Oslovování nových, potencionálních zákazníků
- Aktivní dohled nad obchodními případy
- Reporting vedení společnosti
- Primární aktivita se bude odehrávat na území Německa

Požadavky

- Praxe na podobné pozici ve strojírenském oboru (vzduchotechnika VELKOU VÝHODOU!)
- Velmi dobrá znalost NĚMČINY!
- Vzdělání s technickým zaměřením
- Schopnost a ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonus ve výši 20-30% ročního platu - Automobil i pro osobní účely (Škoda Auto) - Flexibilní začátek a konec pracovní doby - 4 týdny dovolené + volné dny po domluvě - Vzdělávací a jazykové kurzy - Mobilní telefon a notebook
  • Místo pracoviště: Beroun